IVRP.pl Strona Główna IVRP.pl
polityka - militaria - kultura - podróże

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: macsoc
Wto 13 Wrz, 2011 20:58
nie, nie Kochani....
Autor Wiadomość
Nurni 
skarbnik zarządu organizacji powiatowej

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 00:28   nie, nie Kochani....

Na razie zamykam wątek.
Nie mamy teraz czasu na wyczyszczenie go z personalnych nawalanek, a tak jak jest zostawiać tego nie chcę.
Skonsultujemy to wewnętrzadmińsko i przywrócimy temat z jakimś specjalnym nadzorem i jasno określonymi (mam nadzieję) specjalnymi regułami
===

Moi mili Admini. Z przyjemnoscia przyznacie że nie znamy sie i ani wam nie chcialo się prawić mi dusierów, ani mi.

Nie wiem który dziecioł (jestem w pełni świadom w jakiej pozycji to określenie mnie stawia) wkroczył w mój watek w mysl reguły Igora Janke. Reguła ta brzmi: Niemcy napadli na Polskę, no ale Polacy też strzelali.

To nie Rywin przyszedł do Michnika.

Pisząc swój wątek "o niczym" miałem na mysli takie postaci jak Otis. Z leonami czy z Tomkami to ja sobie radziłem zanim ktoś wpadł na pomysł by forum IV wziąć i otworzyć.

Wkroczenie zasłużonego lidera opinii zaskutkowało jakimś odruchem pawłowa administracji IV RP.
To pewno dla was niespodzianka że omijałem wątki tej kompletnie dla mnie jasnej postaci, a i ta postać czyniła podobnie. Od tego miała innych.

Stawiam warunki. Nie, nie przysłyszeli się Państwo. Ta dezynwoltura jest oczywista jesli ktoś pomysli krótko że i forum IV RP nie załamie się i ja będę wciąz miał gdzie pisać.

Ale zanim to warunek wstepny. Moje wpisy mają wrócić. Wszelkie. Każdy post. Dla zasady.
Chocby i z uszczypliwymi komentarzmi że jestem userem trudnym, to absolutny wyjatek i takie tam. Nic z tego nie wyjdzie (bo uszanuje Państwa reakcje bez słowa skargi czy komentarza) ale wszyscy (i Państwo i ja) zachowają wówczas cos najcenniejszego, szacunek dla samego siebie. W czasach gdy byle Otis...

Gdyby jak podejrzewam Państwa stanowisko stało w wyraźnej sprzeczności z tym co postrzegam jako potrzebę czegos wiecej niz klepania w klawiszę to proszę przeczytać bo wiecej okazji może już nie będzie:

Dziekuje za zaproszenie, bardzo interesujące forum (choc automat nieustannie przekonywał mnie ze przeczytałem ledwie chyba 10% wszystkiego). Na pewno spotkamy sie kiedyś gdzieś w sieci, bo w końcu jesteśmy po tej samej stronie barykady.

Ale ja juz jestem strasznie po doswiadczeniach forów Gwna, Frondy i Rebelii zmęczony.Głowny płatnik Otis słusznie podniósł że nie spie po nocach. Nie wiadomo tylko dlaczego wolę wycofać się niz walczyć na polach juz przez takie postaci zawłaszczonych.
Sprawdza się przy tym że ilekoroć jakieś forum zaczyna mi sie podobać, im staje się ciekawsze a moze i z papiórem na opinotwórcze - tym oczywistsze podjazdy. Pewno przypadek.

Jestem na salonie.24, jestem na twitterze jako nurni11, jestem na niepoprawnych.pl.
Wszędzie poza twitterem jesteśmy w sieci tylko goścmi.

Usmiech.

Baltazar 
Banita
parezjasta

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 00:40   

Nurni, a sprawwdzał Kulega tutej: http://www.ivrp.pl/viewto...er=asc&start=30 ?

Nurni 

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 00:48   

Baltazar napisał/a:

Nie. Admin który zna me wszelkie grzechy (a i logi) najlepiej to wie.
Wracam do czytania choc w polowie lektury odniosłem wrażenie ze narobiłem sobie obciachu tym wątkiem co to go teraz czytasz, własnie.

Jestem chyba w polowie wątku.

Zbigniew 
członek władz krajowych

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 00:54   

Nurni napisał/a:
odniosłem wrażenie ze narobiłem sobie obciachu tym wątkiem co to go teraz czytasz, własnie.

Jestem chyba w polowie wątku.

Całą naparzankę przeczytałem dopiero po zamknięciu i szczerze mówiąc to obydwóm wam poza moderacją to się kopy po sempiternach za zacietrzewienie należą.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :idea:

ombretta 
członek prezydium władz krajowych
ex-forumkowicz

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 00:56   

Kopy jak kopy, ale trolling - rozumiany jako świadome rozwalactwo - uprawiała w tym wątku tylko jedna osoba.

Zbigniew 
członek władz krajowych

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 00:59   

ombretta napisał/a:
Kopy jak kopy, ale trolling - rozumiany jako świadome rozwalactwo - uprawiała w tym wątku tylko jedna osoba.

Pewien facet połamał sobie kciuki u obywu nóg. W szpitalu pytają go jak do tego doszło.
-A bo lazłem po chodniku i wyrżnąłem kciukiem lewej o wystającą płytę...
-a prawa?
- No a co miałem jej nie oddać?

ombretta 
członek prezydium władz krajowych
ex-forumkowicz

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 01:00   

Cuś w tym jest... :wink:

-------

Ale swoją drogą, dlatego właśnie trolling jest taki szkodliwy. I taki skuteczny.

margerytka(alf) 
Banita

Pomogła: 1 raz
Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 00:52   

Baltazar napisał/a:
Nurni przeciez tylko przeniesli zeby nie dowartościowywać Otisa...wez i daj spokoj, wyjdzie na to ze dzisiejszy trolling Otisa byl skuteczny... :/ a to na prawde trudne do przyjecia...

Zbigniew 
członek władz krajowych

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 00:41   

Normalne działanie mające na celu ostudzenie emocji. Proponuję dożyć dalszych decyzji i nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków.

Nurni 

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 01:12   

Zbigniew napisał/a:
Normalne działanie mające na celu ostudzenie emocji. Proponuję dożyć dalszych decyzji i nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków.

Jest mi bardzo niemiło przyznawać rację. A szczerze: bardzo miło.

Przepraszam tego kogo nazwałem "dzieciołem". Nie wiem kto to jest bo mi w ogóle nie chce się wchodzić w takie relacje. Ale przepraszam. Pisze szybko, oceniam surowo i nie ma dla mnie świętych krów, o czym za chwilę.

Prosze by ten wątek pozostał, wątek który jest swiadectwem tego że to ja predzej jestem dzieciołem. Jak solennie udowadniałem potrzebę nie kasowania: tak teraz proszę by pozostał: dla zasady.

Przeprasza Mariusz Molik.

MS 
Banita

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 11:50   

Nurni napisał/a:
Przepraszam tego kogo nazwałem "dzieciołem". Nie wiem kto to jest bo mi w ogóle nie chce się wchodzić w takie relacje. Ale przepraszam. Pisze szybko, oceniam surowo i nie ma dla mnie świętych krów, o czym za chwilę.
Drogi Nurni:
1. Mnie nazwałeś 'dzięciołem' co powinno być oczywiste, ale zapomniałem się podpisać pod poczynionymi uwagami, choć z drugiej strony byłem jedynym aktywnym modem w wątku.
2. Nie uraziłeś mnie, ja absolutnie rozumiem poziom emocji spowodowany niełatwym bagażem doświadczeń. Miłe jest to, że jesteśmy w stanie to sobie wyjaśnić . Mnie też jest przykro, że poczułeś się urażony moim stwierdzeniem dotyczącym trolowania, bo nie miało ono na celu miotanie inwektyw pod Twoim adresem, ale wskazaniem, że czasami porywczymi działaniami stajemy się wspólnikami troli (to jak w chirurgii aby był sukces trzeba wiedzieć jak, gdzie i kiedy; i często to kiedy ma decydujące znaczenie). Ja postaram się w przyszłości bardziej asertywnie formułować upomnienia.
Aby była jasność ani Otisa ani tym bardziej Ciebie nie uważam za trole, choć w inkryminowanym wątku zachowaliście się w sposób graniczny. Co więcej sam pewnie czasem zachowuję się jak trol,

smokeustachy 
sekretarz władz wojewódzkich

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 00:55   

Phi ja jestem większa bestia.

kezlok 

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 01:24   

:neutral:
A to przecież znaczy, że żyłem

smokeustachy 

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 01:35   

I wyciągnę takie zamachy, że wam szczena poopada i od razu kużden jeden zostanie zwolennikiem wypadku.

Nurni 

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 01:53   

O matko...

Tu jest taka kategoria jak rezerwat ?????

Człowiek chce tu wejśc to go przemaglują i godzine czeka na wpuszczenie. Wpuszczony nie wie co, gdzie, z kim, i za ile. Pewno po to tak męczą przy rejestracji by wpuszczon nie miał nic wiecej prócz poczucia szczęscia!

Strach zagladać w inne zakładki...

kezlok 

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 01:56   

Nurni napisał/a:
O matko...Tu jest taka kategoria jak rezerwat ?????

Jest, zasadniczo nic nie ginie :wink:

Otis Tarda 
Beczkowóz

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 06:53   

Bardzo dziękuję, Nurni za określenia typu "główny płatnik". Nawet, jeśli kiedykolwiek miałem wątpliwości, co do Twoich motywacji, mieć je przestałem. Cieszy mnie również, że dobrałeś sobie, jakże miłe, towarzystwo Baltazara. Musisz być dumny, mając TAKIEGO obrońcę!

Natomiast do reszty - i piszę to zupełnie szczerze, choć spece od tropienia razwiedki pewnie i tak uznają to za kolejny chwyt z arsenału oficera prowadzącego - jest mi przykro, że moje zachowanie zostało odebrane jako trolling. Wyobrażałem sobie, że przedstawienie - lepszych czy gorszych - racji, w miejscu, gdzie każdy może sobie dać opcję "zablokuj", nie powinno skutkować jakimiś gwałtownymi emocjami. Wydawało mi się, że w jakimś sensie jesteśmy "po jednej stronie" - że bez wględu na to, czy wierzymy, że był to wypadek, czy zamach, interesuje nas prawda, na tyle, na ile możemy ją poznać, że mogę zostać przekonany argumentami innymi niż z autorytetu, czy docinkami w stylu "ruski agencie". Co więcej, naiwnie uwierzyłem, że nie będzie miejsca na zwroty typu "jebał cię pies", a jeśli się pojawią, to osoby, które parokrotnie deklarowały swoją wrażliwość i kulturę, będą w stanie "coś" powiedzieć.

Nie było moją intencją podważanie badań prof. Biniendy, jak pisałem parokrotnie - cieszę się, że powstały. Inną sprawą zaś było, że ciągle nie widzę powodu, by uważać je za rozstrzygające, raczej jako głos w dyskusji, i moją intencją było wyłącznie skrytykowanie, moim zdaniem nadmiernego, zaufania względem naukowców w ogóle. Gdyby ktoś chciał o tym porozmawiać, bo temat wydaje mi się ciekawy, bez odwoływania się do katastrofy smoleńskiej - będzie mi bardzo miło. Bo chyba jest o czym.

Przepraszam, pomyliłem się. I - piszę zupełnie serio - nie zdawałem sobie sprawy, jak bardzo ważna dla niektórych jest teza o zamachu. Teraz już wiem. Nie zamierzam natomiast ani przepraszać, ani tłumaczyć się z mojej niewiary w zamach, którą pewnie jeszcze nieraz pozwolę sobie okazać.

Randolph
członek zarządu organizacji powiatowej

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 08:20   

Otis Tarda napisał/a:
Co więcej, naiwnie uwierzyłem, że nie będzie miejsca na zwroty typu "jebał cię pies", a jeśli się pojawią, to osoby, które parokrotnie deklarowały swoją wrażliwość i kulturę, będą w stanie "coś" powiedzieć.

Pan ma zwyczaj - czasami, wedle humoru i uważania - odpowiadać innym per "s p i e r d a l a j P a n". Proszę sobie darować miłe słowa o naiwnej, odrobinę staroświeckiej wierze w kulturę słowa i drugiego człowieka. Nie ma nic gorszego niż podwójne standardy. Idź pan z Bogiem.

Otis Tarda 
Beczkowóz

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 08:57   

Randolph napisał/a:
Otis Tarda napisał/a:
Co więcej, naiwnie uwierzyłem, że nie będzie miejsca na zwroty typu "jebał cię pies", a jeśli się pojawią, to osoby, które parokrotnie deklarowały swoją wrażliwość i kulturę, będą w stanie "coś" powiedzieć.

Pan ma zwyczaj - czasami, wedle humoru i uważania - odpowiadać innym per "s p i e r d a l a j P a n". Proszę sobie darować miłe słowa o naiwnej, odrobinę staroświeckiej wierze w kulturę słowa i drugiego człowieka. Nie ma nic gorszego niż podwójne standardy. Idź pan z Bogiem.

"Zapomniał" pan dodać, że zwykłem również za te słowa przepraszać.

Zbigniew 
członek władz krajowych

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 11:07   

Bardzo proszę nie przenosić tutaj konfliktów z forów trzecich. Jak wyraźnie widać, tak się stało.

Ignac
członek władz krajowych
na fot.: Tadeusz Reytan

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 11:16   

Fpytke! Ale wielkie literki Kolega zmachał!

Zbigniew 
członek władz krajowych

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 11:27   

Ignac napisał/a:
Fpytke! Ale wielkie literki Kolega zmachał!

To akurat bardzo proste. Nad polem tekstowym masz przyciski, a wśród nich "Rozmiar". Zaznaczasz tekst do powiększenia i zaklikujesz odpowiednią, jedną z 5 wielkości: tak jak ja teraz zaznaczyłem rozmiar minimalny :cool:

Randolph
członek zarządu organizacji powiatowej

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 11:36   

Zbigniew napisał/a:
Bardzo proszę nie przenosić tutaj konfliktów z forów trzecich. Jak wyraźnie widać, tak się stało.

Nie ma żadnego konfliktu. Zupełnie nie znamy się z imć Otisem. O ile dobrze pamiętam, to jest moja pierwsza wypowiedź do niego skierowana.

Chciałem jedynie zaznaczyć fundamentalny brak podstaw do konstruowania wyjaśnień opartych o kulturę słowa, za przyczyną jej dowolnego stosowania przez autora.

Bardzo proszę o zrozumienie.

kezlok 

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 11:19   

Hegemon 
Beczkowóz

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011 20:13   

War pisywał na tym forum ostatnio tak z 10 lat temu...

Odpowiedz do tematu