IVRP.pl Strona Główna IVRP.pl
polityka - militaria - kultura - podróże

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
spekulacja o miszczostfach w piłke kopaną
Autor Wiadomość
fatuswombatus
przewodniczący zarządu o. p.

Wysłany: Śro 30 Lis, 2011 13:10   spekulacja o miszczostfach w piłke kopaną

Czy jest możliwe że merdialny balon z tzw aferą łapówkarską Laty i PZPN to zagranie aby w razie POtrzeby zmusić UEFA do zabrania miszczostw Polsce? Żeby na ten przykład nie było totalnej kompromitacji z POwodu kompletnego burdelu i nieprzygotowania wszystkiego od stadionów po drogi do miszczostw?

Co koleżeństwo sadzi?

Ignac
członek władz krajowych
na fot.: Tadeusz Reytan

Wysłany: Śro 30 Lis, 2011 13:15   

Nu, jezdo jakaś konsepsją. Podobnież jak jakiś rząd gania złodziei w miejscowym PZPN, to UEFA wyklucza piłkarzyków z tego kraju z rozgrywek ełropejskich, bo jej zasadą jest obrona niezależności miejscowych łapówkarzy.

fatuswombatus

Wysłany: Śro 30 Lis, 2011 14:15   

Ignac napisał/a:
Nu, jezdo jakaś konsepsją. Podobnież jak jakiś rząd gania złodziei w miejscowym PZPN, to UEFA wyklucza piłkarzyków z tego kraju z rozgrywek ełropejskich, bo jej zasadą jest obrona niezależności miejscowych łapówkarzy.

Ano włąsnie. Ja tam w piłce kopanej nie kumaty więc nie wiem. Czy były takie przypadki w przeszłości ze się UEFA znarowiła i kopaczy wykluczyła tym samem rozłożyła na łopatki rozgrywki w danem kraju?

Tak sobie siedzę i obserwuję jak to sie do miszczostw szykują i jak 2+2=4 wychodzi mi na to że cudem będzie jak trawa na stadionach zostanie położona przed pierwszym gwizdkiem. Transport, papu i kimanie nie istnieje i szlus.
Wychodzi na to że ratunek dla PO to złe UEFA broniące łapowników i wykluczające bohaterów piłki kopanej z igrzysk.

niKT 
członek władz krajowych

Wysłany: Śro 30 Lis, 2011 14:19   

Myślę, że Tusk nie pozwoli sobie odebrać mistrzostw. Za jakiś czas może się okazać, że był to jedyny sukces drugiej kadencji.

fatuswombatus

Wysłany: Śro 30 Lis, 2011 14:31   

niKT napisał/a:
Myślę, że Tusk nie pozwoli sobie odebrać mistrzostw. Za jakiś czas może się okazać, że był to jedyny sukces drugiej kadencji.

Ni da rady żeby to był zukcez. Przygotowania do miszczostw jadą Kononowiczem na każdym froncie. Nie ma nic co by działało lub w niedalekiej przyszłości miało zadziałać. Warszawa nie ma miejsca do zakwaterowania kibiców a bajki że mogą dojechać na koażdy mecz rozbijają się o nie istniejące drogi i rozsypujące się pociągi. Chiba że na placu przed stadionem będzie lotnisko...To OK.

Keikobad
Banita

Wysłany: Śro 30 Lis, 2011 17:47   

Cytat:
Ano włąsnie. Ja tam w piłce kopanej nie kumaty więc nie wiem. Czy były takie przypadki w przeszłości ze się UEFA znarowiła i kopaczy wykluczyła tym samem rozłożyła na łopatki rozgrywki w danem kraju?

Nie. Natomiast zdarzyła się zawieszenie reprezentacji.

Generalnie jest to też tak, że UEFIE i FIFIE nikt do tej pory poważnie nie podskoczył. Ostatnio Turcy pozornie wykonali taki ruch, ale on był obliczony jedynie na uderzenie w skorumpowanych działaczy z klubów - nic więcej niż ostatnie Calciopoli z Włoch albo u nas "Fryzjer". Nie słyszałem, żeby jakiś rząd skutecznie uderzył w związek... no może od czasów III Rzeszy, która rozwaliła i "wchłonęła" związek austriacki po Anschlussie i z takim pojechała mistrzostwa świata w 1938 r. do Francji.

Stary Belf 
Sprzątacz Tego Forum!

Wysłany: Śro 30 Lis, 2011 19:51   

niKT napisał/a:
Tusek? Nie da odebrać mistrzostw? Gdyby Andżela dobrze przeliczyła swoje aktywa i stwierdziła, że ma jakieś zaskórniaki na rozrywkę, to EURO 2012 już by nie było w Polsce.

Ela 
członek władz krajowych

Pomogła: 9 razy
Wysłany: Śro 30 Lis, 2011 21:13   

Przekazać Niemcom, chętnie wezmą.

Odpowiedz do tematu