IVRP.pl Strona Główna IVRP.pl
polityka - militaria - kultura - podróże

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rafał Ziemkiewicz z apelem do Prezydenta
Autor Wiadomość
jan 
członek zarządu organizacji powiatowej
zguba

Wysłany: Pon 31 Lip, 2017 15:49   

Zastanawiam się też czy usprawiedliwianie swoich (politycznych-publicznych) zachowań, decyzji kiedyś tam/nie w porę (odkładając je ), nie upodabnia zainteresowanego do syndromu (nieoficjalnego) walesy .. W prawdzie zawsze może powiedzieć że dla lepszej sprawy ale czy to nie jest - wtedy- komentarz do sytuacji, miast usprawiedliwienie (racji, nieracji ) . Saryjusz też tak może .
Iluż zacnawych uważa, że np. walesie byłoby lepiej, gdyby przyznał sie (im wcześniej tym lepiej dla innych liczniejszych) do swojej roli oślizłej kukiełki i przeprosił. Czyż nie ubyłoby obrzydzenia Polaków wobec kolaborantów, którzy przyznaliby się, przeprosili choćby mieli to usprawiedliwiać wiarą (szczerą) w socjalizm/prl i poczucie większej sprawiedliwości, na pewno niż za czasów "po" ..

umiłowanej i niezawisłej Natury zguba

delwin

Wysłany: Pon 31 Lip, 2017 22:00   

Wałęsa tuż po wyborze na prezydenta mówi otwarcie-"Tak, byłem kapusiem i brałem kasę. Patrzcie jak ich wyrolowałem!'. Ciekaw jestem jaki byłby efekt. A odnośnie obecnej sytuacji - proces gnębienia prezydenta przez Zerro (pewnie za zgodą JarKacza) trwa dalej - dzisiejszy wywiad w "Sieci" (czy jak się oni teraz nazywają) to piękny pokaz jak się "szanowało" i "szanuje" prezydenta. Minister jadący po prezydencie...

jan 
zguba

Wysłany: Wto 01 Sie, 2017 14:53   

delwin napisał/a:
Wałęsa tuż po wyborze na prezydenta mówi otwarcie-"Tak, byłem kapusiem i brałem kasę.

- Aby ostatecznie po rozprzedaniu Polski, zainstalowaniu wszech-mediów niemieckich i usankcjonowaniu obozu kolaborancko-mafijnego, zaprzeczyć sobie (podpisy), żonie i faktom . - co się nie robi dla słabości ...

umiłowanej i niezawisłej Natury zguba

smokeustachy 
sekretarz władz wojewódzkich

Wysłany: Czw 03 Sie, 2017 04:28   

Raz chlapnal a potem się wypierał

Trapp 
baron wojewódzki

Wysłany: Czw 03 Sie, 2017 22:56   

delwin napisał/a:
. A odnośnie obecnej sytuacji - proces gnębienia prezydenta przez Zerro (pewnie za zgodą JarKacza) trwa dalej - dzisiejszy wywiad w "Sieci" (czy jak się oni teraz nazywają) to piękny pokaz jak się "szanowało" i "szanuje" prezydenta. Minister jadący po prezydencie...

a 10 na miesięcznicę ! obłudnicy !

smokeustachy 
sekretarz władz wojewódzkich

Wysłany: Śro 09 Sie, 2017 00:48   

Wniosek z afery bananowej był taki: 2 lata jest w stanie towarzycho wytrzymać. I sprawdza się.

Odpowiedz do tematu