IVRP.pl Strona Główna IVRP.pl
polityka - militaria - kultura - podróże

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoły
Autor Wiadomość
Trapp 
baron wojewódzki

Wysłany: Czw 11 Paź, 2018 22:59   

Tak się składa że za likwidacją gimnazjów głosowali często ci co byli za ich powołaniem. W jednych i drugim przypadku tak samo bezmyślnie.

Czy dzieci polskie się czegoś nauczą nie ma zbyt dużego zwiazku z tym czy gimnazja będa czy nie.
pamiętam że gdy ja chodziłem do szkoły to w klasie siódmej zostało na drugi rok siedmiu kolegów, teraz nie słyszałem od wielu lat by ktokolwiek był zostawiony na drugi rok, bo szkoła by miała problemy ze zwierzchnością. Wypuszczając ze szkoły matołów z dobrymi ocenami żadnych problemów nie będzie.

Cytat:
Ogólnie wszyscy - jako społeczeństwo - żeśmy na tym tylko stracili .
i cały czas będziemy tracić bo to nie gimnazja były problemem, problemem jest ciagłe popieranie zwykłych nierobów, czy to uczniów, czy nauczycieli.
Nigdy nie słyszałem by zły nauczyciel został zwolniony, dobry owszem :!:
W końcu polonistka nie umiejąca mówić po polsku jest ministrem :!: i to wcale nie jest jej największa wada :!:
Poseł PiS Andrzej Kosztowniak chciał dowiedzieć się, ile pieniędzy wydano na nagrody dla ministrów i wiceministrów rządów PO, czyli w latach 2010-2015. Z Kancelarii premiera otrzymał odpowiedź, że sekretarze i podsekretarze stanu w KPRM w tym okresie otrzymali łącznie 38 tys. zł nagród. To ponad 15 razy mniej niż wyniosły nagrody tylko w jednym roku rządów premier Beaty Szydło.

Odpowiedz do tematu