IVRP.pl Strona Główna IVRP.pl
polityka - militaria - kultura - podróże

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
wrocilem z meczu usa:polska
Autor Wiadomość
mac 
członek władz krajowych

Wysłany: Czw 02 Mar, 2006 03:03   wrocilem z meczu usa:polska

janas chyba potrzebuje jakiegos psychiatry bo wypuszczajac po raz kolejny drewniaka udowodnil ze ma problem... szymkowiak tez tragedia. podan celnych do amerykanow 100%... ale atmosfera byla super.
narka
mac
Konfucjusz
Jestem dumny, ze jestem Polakiem

circ 
Banita

Wysłany: Czw 02 Mar, 2006 16:46   

Offtopic, ale zostaje, bo jako jeden z nielicznych wpisów circ zawiera jakąkolwiek treść. Trzeba to uszanować, najlepiej minutą ciszy.
Medycyna
Niebezpieczne sterydy

Przyjmowane jako środki dopingujące hormony steroidowe mogą zwiększać agresywność nastolatków i trwale zmieniać ich mózg.

Naukowcy z Northeastern University w Bostonie przeprowadzili badania nad wpływem hormonów steroidowych na dorastające chomiki. Pod wpływem zastrzyków steroidów chomiki stawały się bardziej agresywne. Zamiast odpędzać intruzów, siłować się czy lekko skubać zębami - mocno gryzły i uganiały się za nimi. Efekty utrzymywały się przez ponad dwa tygodnie po odstawieniu steroidów - co odpowiada połowie okresu dojrzewania (u człowieka byłyby to prawdopodobnie dwa lata). Później zachowanie wracało do normy. Badania sekcyjne chomiczych mózgów wykazały zmiany - przednia część podwzgórza, która reguluje agresję i zachowania społeczne, wydzielała więcej wazopresyny.
Zdaniem kierującego badaniami dr. Richarda Melloniego, badana przez naukowców część mózgu ma podobną budowę u ludzi i gryzoni. Wyniki badań mogłyby więc doprowadzić do opracowania skuteczniejszych metod zwalczania agresji - zarówno związanej ze steroidami, jak i z innych przyczyn. Hormony steroidowe są nielegalnie przyjmowane przez sportowców i kulturystów, aby szybko zwiększyć przyrost masy mięśniowej. Często obserwuje się u nich nagłe zmiany nastroju, halucynacje i paranoję, uszkodzenie wątroby, podwyższone ciśnienie tętnicze, wyższe ryzyko chorób serca, udaru oraz niektórych rodzajów nowotworów. Nagłe odstawienie steroidów może doprowadzić do depresji.

Półkowniku. Przyjmowałeś w dzieciństwie sterydy?

ech....ten artykuł znowu niebezpiecznie pobudza mnie do myślenia.
No bo jeśli chcą pracować nad tym, by chemicznie zwalczać agresję to kto wie czy nie przyjdzie im do głowy walczyć w ten sposób z terroryzmem. I czy następnie nie przyjdzie Europie do głowy nazwać nas katolicko-szowinistycznymi ekstremistycznymi terrorystami.
I czy mnie nie przyjdzie do głowy, jak już będę rządzić wstrzyknąć Tobie półkowniku to lekarstwo, byś przestał mówić , że paplam.
I mac'emu też, za te podpaski.

narka
Ostatnio zmieniony przez circ Czw 02 Mar, 2006 16:55, w całości zmieniany 1 raz  

Hegemon 
Beczkowóz

Wysłany: Czw 02 Mar, 2006 16:58   

[marq=left:bb1dad0125][schild=9 fontcolor=FFFF00 shadowcolor=A52A2A shieldshadow=1]OFF TOPIC!!![/schild][/marq:bb1dad0125]
[marq=right:bb1dad0125][schild=9 fontcolor=FFFF00 shadowcolor=A52A2A shieldshadow=1]OFF TOPIC!!![/schild][/marq:bb1dad0125]

Półkownik 
Stary Basior

Wysłany: Czw 02 Mar, 2006 20:07   

:evil: :oops:
Ostatnio zmieniony przez Półkownik Pon 06 Mar, 2006 07:34, w całości zmieniany 1 raz  

mac 
członek władz krajowych

Wysłany: Czw 02 Mar, 2006 22:44   

circ napisał/a:

I tak nikt w tym temacie by nic nie napisał, bo nikt nie był na meczu.

i pewnie tez nikt nie ogladal w tvp?
narka
mac
Konfucjusz

circ 
Banita

Wysłany: Pią 03 Mar, 2006 03:39   

Wygląda, że półkownik oglądał, ale nie miał okazji się wypowiedzieć. :mrgreen:

[highlight=red:693f3bf432]Nic tak nie kompromituje CIRCe jak sama CIRCe[/highlight:693f3bf432]

narka

KrzysztofP 
członek zarządu koła

Wysłany: Sob 04 Mar, 2006 20:55   

Ad circ - naprawde, przez zachowania, ktore tu prezentujesz (tzn. bezmyslna i pozbawiona tresci pisanine) zrobil sie tu smietnik. Czy moglabys z laski swojej najpierw myslec, a potem pisac i klikac przycisk "wyslij"?

Andorra 
zwykły członek partii

Wysłany: Nie 05 Mar, 2006 13:16   Re: wrocilem z meczu usa:polska

mac napisał/a:
janas chyba potrzebuje jakiegos psychiatry bo wypuszczajac po raz kolejny drewniaka udowodnil ze ma problem... szymkowiak tez tragedia. podan celnych do amerykanow 100%... ale atmosfera byla super.
narka
mac

Drogi Mac,

Mecz owszem, ale nie napisałeś w jakiej dyscyplinie. Podejrzewam, że bilard, ale nie jestem pewien.

PS. Czy drewniak to Pinokio?

Pozdrawiam,

Andorra

macsoc 
Emerytowany Ojciec Dyrektor

Wysłany: Nie 05 Mar, 2006 21:47   Re: wrocilem z meczu usa:polska

Andorra napisał/a:
mac napisał/a:
narka
mac

Drogi Mac,

Mecz owszem, ale nie napisałeś w jakiej dyscyplinie. Podejrzewam, że bilard, ale nie jestem pewien.

PS. Czy drewniak to Pinokio?

Pozdrawiam,

Andorra
to nawet ja wiem że drewniak to Rasiak :lol:

a meczu nie oglądałem, wystarczyło mi że słyszałem komentatorów piękne podanie, strata piłki i w ten deseń...

gacek
Beczkowóz

Wysłany: Nie 05 Mar, 2006 21:48   

Wątek mniej-więcej posprzątany.

Circ, na ferpleju rządzę JA :evil: , jeszcze jedna taka rozpierducha i masz tu bana.
Ostatnio zmieniony przez gacek Nie 05 Mar, 2006 21:56, w całości zmieniany 1 raz  

KrzysztofP 
członek zarządu koła

Wysłany: Pon 06 Mar, 2006 00:28   

No to jak Panowie, jak oceniacie szanse polskiej reprezentacji na 100 dni przed rozpoczeciem Mistrzostw? Ja mysle, ze nie bedzie zle, jezeli druzyna bedzie zgrana i bedzie "gryzla trawe", to nie bedzie kompromitacji jak w 2002 roku.

PS. Ja to na razie ciesze sie ze swojej szansy zobaczenia meczu Polska-Niemcy z trybuny Westfalenstadion :D

Półkownik 
Stary Basior

Wysłany: Pon 06 Mar, 2006 07:41   

Kompromitacji jak w Seulu to z pewnością nie będzie. Z grupy muszą wyjść. A co dalej? Niestety w ich grze nie widzę tej iskry bożej jak w 1974. Czy będą gryźli trawę? Oby tak było. Poczekajmy jeszcze do wiosny, jak zaczna na prawde grać, a nie ślizgać się po śniegu. Jedno mnie martwi. To, że Dudek nie jest nr 1 w Liverpoolu i brak mu ogrania. Bramkarz jest najważniejszy w drużynie. Pomyślcie co by było w 1974 gdyby nie Tomaszewski.
Bądźmy optymistami, ale umiarkowanymi. Wówczas mamy większe szczęście na radosne przeżycia.

Andorra 
zwykły członek partii

Wysłany: Pon 06 Mar, 2006 15:39   

Półkownik napisał/a:
Kompromitacji jak w Seulu to z pewnością nie będzie. Z grupy muszą wyjść. A co dalej? Niestety w ich grze nie widzę tej iskry bożej jak w 1974. Czy będą gryźli trawę? Oby tak było. Poczekajmy jeszcze do wiosny, jak zaczna na prawde grać, a nie ślizgać się po śniegu. Jedno mnie martwi. To, że Dudek nie jest nr 1 w Liverpoolu i brak mu ogrania. Bramkarz jest najważniejszy w drużynie. Pomyślcie co by było w 1974 gdyby nie Tomaszewski.
Bądźmy optymistami, ale umiarkowanymi. Wówczas mamy większe szczęście na radosne przeżycia.

To nie jest jasne, że wyjdą z grupy, ale aby tak było. Niemcy poza zasięgiem (gospodarze) i zostaje Ekwador. Niby wygraliśmy ostatnio, ale jak będziemy grać jak z USA, to będzie różnie.

mac 
członek władz krajowych

Wysłany: Wto 07 Mar, 2006 17:39   

Andorra napisał/a:

To nie jest jasne, że wyjdą z grupy, ale aby tak było. Niemcy poza zasięgiem (gospodarze) i zostaje Ekwador. Niby wygraliśmy ostatnio, ale jak będziemy grać jak z USA, to będzie różnie.

potrzebowales troche czasu, zeby zalapac o co chodzi. bystrzak z ciebie :lol:
gra jako zespolu byla fatalna. pojedynczo mieli przeblyski. mam nadzieje´, ze sie dotra na zgrupowaniu przed mistrzostwami... niemcy tez sie ostatnio nie popisali dostajac 4:1 w kuper od wlochow :lol:
badzmy dobrej mysli
narka
mac
Konfucjusz

macsoc 
Emerytowany Ojciec Dyrektor

Wysłany: Wto 07 Mar, 2006 18:14   

z grupy nie wyjdą, z grupy ich wykopią ;(

mac 
członek władz krajowych

Wysłany: Wto 07 Mar, 2006 18:28