IVRP.pl Strona Główna IVRP.pl
polityka - militaria - kultura - podróże

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
pilkarkie WM2006

co osiagna nasi?
nie wyjda z grupy
40%
 40%  [ 9 ]
wyjda z grupy i przegraja pierwszy mecz
27%
 27%  [ 6 ]
dojda do polfinalow
13%
 13%  [ 3 ]
zagraja o zloty medal
18%
 18%  [ 4 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Półkownik 
Stary Basior

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 08:40   

Ja Was Janas na oczy nie chcę widzieć.
Ostatnio zmieniony przez Półkownik Sob 10 Cze, 2006 17:39, w całości zmieniany 1 raz  

gringo'
sympatyk

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 14:05   

Z Niemcami to dopiero będzie mecz.Pierwszy raz wygrany oczywiście.Mundial to przecież tyrniej nie trzeba od razu być najlepszym żeby wygrać.Niemcy z Kostaryką nic szczególnego nie pokazali a w meczu z Polską będzie silna presja i łatwo popełnić błąd.

The Bald 
sympatyk

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 18:17   

A ja pracuje z anglikami i w poniedzialek ide do pracy w papierowej torbie na glowie...

KrzysztofP 
członek zarządu koła

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 18:41   

A co ja mam powiedziec ? :mrgreen:
A co gorsza, dostalem juz pare tygodni temu pare zaproszen od kolegow na wspolne ogladanie srodowego meczu :roll:

Porter
członek zarządu koła

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 19:35   

KrzysztofP napisał/a:
A co gorsza, dostalem juz pare tygodni temu pare zaproszen od kolegow na wspolne ogladanie srodowego meczu :roll:

Pogadaj z nimi, jak to jest, że Rooney ze skomplikowanym złamaniem nogi wraca na boisko w parę tygodni, a polscy lekarze Janczyka na skręcony staw skokowy leczyli dwa i pół miesiąca.

KrzysztofP 
członek zarządu koła

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 21:57   

Psychiatra to nie jestem, ale jak na moj gust wykazujesz objawy nerwicy natrectw :mrgreen:

Porter
członek zarządu koła

Wysłany: Sob 10 Cze, 2006 23:43   

KrzysztofP napisał/a:
Psychiatra to nie jestem, ale jak na moj gust wykazujesz objawy nerwicy natrectw :mrgreen:

Ja myślę, że jako lekarz mógłbys zainteresować się tym fenomenem. Jakos tak jest, że taki Rooney, czy Totti po paru tygodniach wracaja do gry po bardzo ciężkich urazach, a polscy lekarze sportowi nie sa w stanie wyleczyć duperelnego urazu przez parę miesięcy. To dziwne przecież jest, nie sądzisz? Do tego, dr Grzywocz wykrywa przy pomocy paru kolegów u zawodnika Gorawskiego ciężkie schorzenie, które okazuje się byc bujdą z chrzanem natychmiast po przebadaniu przez kompetentnych specjalistów. Liczyłem, że napiszesz, jak to się mogło stać.
Przy czym NAPRAWDĘ nie uważam, że to Twoja wina, więc nie musisz sie przede mną bronić, wysyłając do psychiatry. Po prostu liczę, że masz w tej kwestii jakies spostrzeżenia.

KrzysztofP 
członek zarządu koła

Wysłany: Nie 11 Cze, 2006 00:08   

Cytat:
Jakos tak jest, że taki Rooney, czy Totti po paru tygodniach wracaja do gry po bardzo ciężkich urazach, a polscy lekarze sportowi nie sa w stanie wyleczyć duperelnego urazu przez parę miesięcy. To dziwne przecież jest, nie sądzisz? Do tego, dr Grzywocz wykrywa przy pomocy paru kolegów u zawodnika Gorawskiego ciężkie schorzenie, które okazuje się byc bujdą z chrzanem natychmiast po przebadaniu przez kompetentnych specjalistów.

Nie mam o tych sprawach pojecia, nie znam sie na ortopedii ani medycynie sportowej. O urazach tych pilkarzy nie wiem nic, nawet w gazetach o nich nie czytalem (a nawet jakbym czytal, to nic nie znaczy, bo to, co na tematy medyczne serwuja swoim czytelnikom dziennikarze to w 99% kompletne bzdury)

Ale co najwazniejsze: o rzeczach, o ktorych nie mam pojecia sie nie wypowiadam. I po raz kolejny zyczliwe radze Ci postepowac tak samo.

Nie wysylam Cie do psychiatry w zadnym razie. Po prostu namietne powtarzanie, ze lekarze w Polsce nie nadaja sie do niczego (a robisz to po po raz kolejny) przypomnialo mi to, czego uczylem sie w czasie studiow na zajeciach z psychiatrii. I to jest jedyne spostrzezenie jakie nasunelo mi sie "w tym temacie".
:mrgreen:

Cytat:
Przy czym NAPRAWDĘ nie uważam, że to Twoja wina

Uff. :lol:

Trapp 
baron wojewódzki

Wysłany: Nie 11 Cze, 2006 08:32   

KrzysztofP napisał/a:
gdyby nie Polacy to Niemcy przerżnęli by z Kostaryką . Kto im te gole strzelił :wink:

Psuj 
Wolny Strzelec
Pogromca Smoków

Wysłany: Nie 11 Cze, 2006 13:52   

Cóż, jeśli Niemcami będzie 0:4, to ja lecę typować wynik meczu z Kostaryką...

KrzysztofP 
członek zarządu koła

Wysłany: Nie 11 Cze, 2006 15:22   

daru napisał/a:
KrzysztofP napisał/a:
gdyby nie Polacy to Niemcy przerżnęli by z Kostaryką . Kto im te gole strzelił :wink:

Taa, dzieki. Chyba te taktyke obrony przyjme :mrgreen:

Porter
członek zarządu koła

Wysłany: Nie 11 Cze, 2006 15:32   

KrzysztofP napisał/a:
Cytat:
Jakos tak jest, że taki Rooney, czy Totti po paru tygodniach wracaja do gry po bardzo ciężkich urazach, a polscy lekarze sportowi nie sa w stanie wyleczyć duperelnego urazu przez parę miesięcy. To dziwne przecież jest, nie sądzisz? Do tego, dr Grzywocz wykrywa przy pomocy paru kolegów u zawodnika Gorawskiego ciężkie schorzenie, które okazuje się byc bujdą z chrzanem natychmiast po przebadaniu przez kompetentnych specjalistów.

Nie mam o tych sprawach pojecia, nie znam sie na ortopedii ani medycynie sportowej. O urazach tych pilkarzy nie wiem nic, nawet w gazetach o nich nie czytalem (a nawet jakbym czytal, to nic nie znaczy, bo to, co na tematy medyczne serwuja swoim czytelnikom dziennikarze to w 99% kompletne bzdury)

Ale co najwazniejsze: o rzeczach, o ktorych nie mam pojecia sie nie wypowiadam. I po raz kolejny zyczliwe radze Ci postepowac tak samo.

Nie wysylam Cie do psychiatry w zadnym razie. Po prostu namietne powtarzanie, ze lekarze w Polsce nie nadaja sie do niczego (a robisz to po po raz kolejny) przypomnialo mi to, czego uczylem sie w czasie studiow na zajeciach z psychiatrii. I to jest jedyne spostrzezenie jakie nasunelo mi sie "w tym temacie".
:mrgreen:

Cytat:
Przy czym NAPRAWDĘ nie uważam, że to Twoja wina

Uff. :lol:

Oczywiście, że nie mam pojęcia, więc nie wyciągam wniosków. Liczę, że może Ty wiesz i dlatego pytam. Gdybyś zapytał mnie, dlaczego w mojej branży nie zawsze możemy konkurować z zagranicznymi firmami i fachowcami, to pewnie potrafiłbym cos z siebie wydusić. Ja nie wiem, czy nasza medycyna ma gorsze wyniki, bo lekarze są słabsi, czy z jakiegoś innego powodu, ale za moich czasów, kiedy z każda duperelą jeździło się do Wiednia, byle tylko uniknąć polskiej służby zdrowia i wyglada, że nadal tak jest. W polskim sporcie zaangażowane są poważne pieniądze, a mimo to leczenie kontuzji trwa strasznie długo, duzo dłużej, niż zagranicą.
A sytuacji Gorawskiego w ogle nie mogę zrozumiec.

Stary Belf 
Sprzątacz Tego Forum!

Wysłany: Pon 12 Cze, 2006 08:55   

Bronię (nieco) Janasa
Oglądam ten mundial i widzę, że w pierwszych meczach Ameryka góruje.
Ekwador wygrał z Polską, Meksyk z Iranem, a Argentyna z Cote d'Ivore. Trynidad zremisował ze Szwecją.
Ponadto ani Kostaryka, ani Paragwaj nie wypadły źle z duuuuuużo wyżej notowanymi przeciwnikami. Zobaczymy jeszcze jak się zaprezentuje Brazylia (chyba główny faworyt turnieju) i Jankesi. Jeśli USA conajmniej zremisuje z Czechami, a Brazylia wygra róznicą mninimum dówch bramek to inaczej ocenię Janasa.
Ps. Jaka szkoda, że Angola nie została naszą kolonią! Kali zamiast Bąka, Mateus zamiast Baszczyńskiego i Akwa zamiast Rasiaka i Ekwador przegrywa 2:0 ;)

Trapp 
baron wojewódzki

Wysłany: Pon 12 Cze, 2006 14:29   

Konferecja Janasa , ciekawe czy tam mają alkomat , bo mnie wygląda na dziabniętego jakby golnął na odwagę .
Poseł PiS Andrzej Kosztowniak chciał dowiedzieć się, ile pieniędzy wydano na nagrody dla ministrów i wiceministrów rządów PO, czyli w latach 2010-2015. Z Kancelarii premiera otrzymał odpowiedź, że sekretarze i podsekretarze stanu w KPRM w tym okresie otrzymali łącznie 38 tys. zł nagród. To ponad 15 razy mniej niż wyniosły nagrody tylko w jednym roku rządów premier Beaty Szydło.

Półkownik 
Stary Basior

Wysłany: Pon 12 Cze, 2006 19:10   

Oglądałem teraz fragmenty tej konferencji. Masz racje Daru. Wyglądał na zdrowo dziabniętego. Wprawdzie jeszcze nie bełkotal, ale grymasy ust, podnoszenie brwi, typowe dla stanu po spożyciu. Może szuka natchnienia?

ceber 
sympatyk

Wysłany: Pon 12 Cze, 2006 23:13   

....a teraz Niemcy ,czy znajdzie sie jakis optymista ?
....serce mówi 2:1 dla Polski,rozum 4;1 dla Niemców

Stary Belf 
Sprzątacz Tego Forum!

Wysłany: Wto 13 Cze, 2006 11:02   

Cie, choroba i pomyliłem się. Amerykanie przegrali z Czechami:( . Ale choć Czesi rozegrali bardzo dobre spotkanie, to niestety, tempo jakie narzucili każe się zastanawiać, czy wytrwają z Włochami przez 90 minut, bo coś mi się zdaje, że i na Ghanę starczy im sił na co najwyżej 75 minut (tak było z USA, a trzeci gol Rosickiego był rozegrany na bezdechu), a przy żelaznych płucach Murzynów z Ghany może być jeszcze gorzej.
Włosi zagrali ładnie i jeśli tak dalej będą grać zajdą wysoko, czego im życzę :) .
Co do Polaków. Jeśli Janas będzie nadal tak przeżywał porażkę z Ekwadorem, to wynik 3:0 dla Niemiec z naszymi wydaje się przesądzony.

Stary Belf 
Sprzątacz Tego Forum!

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006 09:07   

Francuzi wczoraj nieco zawiedli. No, ale cóż Zidane, Vieira, Thuram, Viltord mają swoje lata i trudy sezonu za sobą a następców nie widać, bo taki Saha, no cóż i Baszczyński nie gorszy ;) .
Brazylia też niewiele pokazała, ale na Chorwację starczyło. Widać Brazylijczycy chcą mieć szósty tytuł mistrza świata, bo grali turniejowo, tzn. po zdobyciu bramki grali na utrzymanie wyniku.
A dziś. No cóż, pozostaje trzymać kciuki za naszych i mieć złudną nadzieję, że po raz pierwszy w historii wygrają z Niemcami :roll:

Półkownik 
Stary Basior

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006 12:18   

Wątpię w wynik naszych, bo jak się dzisiaj dowiedziałem atmosfera nie jest taka jak to głosi oficjalna propaganda. Piłkarze byli oburzeni oświadczeniem Janasa, "że taktyka była dobra, zawiedli wykonawcy". Potwierdziły się niestety spostrzeżenia Daru, że Janas topi smutki. Obecnie ster reprezentacji przejął triumwirat: Piechniczek, Apostel, Janas. A gdzie kucharek sześć, to nie ma co jeść.
No ale i tak będe kibicował naszym.

KrzysztofP 
członek zarządu koła

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006 13:40   

Cytat:
Potwierdziły się niestety spostrzeżenia Daru, że Janas topi smutki

W jaki sposob sie potwierdzily?

Półkownik 
Stary Basior

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006 14:06   

Popytaj w Warszawie.

KrzysztofP 
członek zarządu koła

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006 15:00   

Ludzie, ktorych znam w Warszawie, raczej dojsc do PZPNu nie maja. Moze jednak powiesz cos blizszego?

Półkownik 
Stary Basior

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006 17:16   

Panie Krzysztofie.P. Takie informacje tylko prywatnie. A Twoje Panie Krzysztofie P. "kontakty" w Warszawie słabiutkie, jak nic nie wiedzą.
Ale wyjrzało słonko zza chmurki. Z powodu "zatrucia pokarmowego" prawdopodobnie nie zagra Jop. Nasze szanse rosną.

Dariusz Matecki 
zwykły członek partii

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006 18:35   

Wiara czyni cuda! WYGRAMY!

Za Oswiecim, za Majdanek nastrzelamy KUR.WOM bramek! (niskich lotów, ale fajneee ;D)

Dlaczego prostytutki na mundial w Niemczech sa importowane? żeby Niemki nie musiały dopłacać.

Półkownik 
Stary Basior

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006 18:59   

Oj Darek, Darek :oops:

Bonka 
przewodniczący koła

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006 20:32   

Taktyka Anglików:
ustawienie strzelącego może ulec zmianie w zależności od wiatru

Taktyka Niemców:
radykalna, zamknięta i bezpośrednia

Taktyka Włochów:
połowa ekipy broni bramki, ktoś dośrodkowuje i rzut karny!

Taktyka Brazylijczyków:
bez komentarzy

Taktyka USA:
panować na piłką i pokonać siebie samego

Trapp 
baron wojewódzki

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006 20:47   

to obstawiam 3:2 dla Polski :oops: choć w to nie wierzę ps. poprzednio typowałem najlepiej :D oczywiście mam na myśli gole Polaków nieważne z której drużyny :wink:

Bonka 
przewodniczący koła

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006 20:57   

3:0 dla Niemca

Półkownik 
Stary Basior

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006 21:05   

A ja się mogę założyć, że i tak wszystkie gole strzelą Polacy. Obojętnie z której drużyny.

Akiko 
Banita

Wysłany: Śro 14 Cze, 2006 21:26   

Bonka napisał/a:
3:0 dla Niemca

2:0 dla Niemca
Pozdr.

Odpowiedz do tematu