IVRP.pl Strona Główna IVRP.pl
polityka - militaria - kultura - podróże

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
-=-kretowisko
Autor Wiadomość
jan 
członek zarządu organizacji powiatowej
zguba

Wysłany: Pon 22 Paź, 2018 10:04   -=-kretowisko

W naturze kretowisko wg mnie jest dobre .
Tutaj albo nie ma natury albo dobrego .
Pewne oznaki można było (wg mnie) wyczuć już ok. roku 2006/7 . Pragnienie jakiegokolwiek prawicowego medium było na wagę złota lub więcej, więc lgnienie pro-Polaków nie słabło . Czas jednak pokazał, że wiele gorących polskich dusz odpuściło tutejszą obecność. Ze zdumieniem, po kolejnych przerwach zniechęceń dostrzegłem tutaj, że odpuścił nawet gorąco broniący Polskości jarosław (nick) a nawet Edwill .
Gdyby nie wczesne w/w oznaki podejrzeń intencjonalnych i to nawet wobec moderatore, pomyślaeć by można, że zbiegiem czasu jak łonety i tutejsza platforma uległa po-dkopaniu i zniechęceniu Patriotów .
Mam nadzieję, że Bateria Helska (nick) widziany tutaj długo jest po własciwej stronie i tylko militarystyczny dystans daje mu możliwości urzymania się na pozycji .
Atakowanie PiS-u bo czegoś nie zrobił lub zrobił źle- zwłaszcza po czasie/"szkodzie", to podobne wsparcie jak pewnego lewaka na YT zaczynającego swe wywody od zdania; nie jestem lewakiem.
Po-tem już, niczym "rozgrzeszony" pilnuje tylko lejców przed prześcignięciem kierwinizmu itp .
Ostatnio ktoś ze znajomych, twierdzący że nie jest lewakiem podesłał mi taki filmik tego lewaka, gdzie ujeżdża sobie on na PiS-ie za "sprowadzenie/anie" islamistów, powołując się na wypowiedź W. Cejrowskiego, który miał krytykować PiS za tych Islamistów (Pakistańczyków), których nawet Trump miał nazwać niebezpiecznymi .
Odpowiedziałem pan Wojciech Cejrowski ma odmienne zdanie czasem, to nie znaczy, ze jest przeciwko PiS-owi. Dla opinii w/s "przyjmowania Islamistów" przez PiS też nie potrzebuje narratora (w/w lewaka). Po pierwsze spytałem o konkretne liczby tych przyjętych Pakistańczyków i czy nie są z Kaszmiru . Skoro już by mieli w ogóle być, to należałoby zauważyć czy z łapanki jak lewacka ue nakazuje czy pozyskani drogą dyplomatyczno-zawodową na miejscu ich zamieszkania pod kątem konkretnego spawacza z pełnym wywiadem ideologiczno-pochodzeniowym . Pan Wojciech np. ma duże przekonanie (jako kapitalizujący po amerykańsku swój majątek), że podatki powinny być minimalne i bez obciążeń składek ubezpieczeniowych dla pracodawców oraz szeroka dostępność broni . Poza tym że ma prawo do swoich poglądów, to ma też prawo czasem się mylić. - Kto Amerykanów ciężko pracujących ratuje, gdy Ci zmuszeni korzystać ze specjalistycznych leczeń, nagle po ich zakończeniu ląduja na ulicy jako milionowi dłużnicy za usługi medyczne... Pełownia posiada głównie masę broni jako cywile, gdyby upowszechnić broń gdy jeszcze nie poradzono sobie nawet z kolaboranckimi sądami, pokój w Polsce skończyłby się. Inna sprawa, że jak życie pokazuje, większość jednak potrzebuje widoku krwi, śmierci lub jej smaku, by oprzytomnieć, odzyskać równowagę oceny sytuacji . Wtedy jednak byłoby mleko już wylane, a winnego łatwo byłoby wskazać. - Dobrym przykładem na potwierdzenie tej logiki/tezy niech będzie sytuacja na pl drogach. Mimo 90-tych lat , gdzie rocznie na pl drogach ginęło 5-6 000/rok ludzi a ponad 100 000/rok zostawało rannych, problem nie skończył się, jakby rodzono świadomie następców . Lata 2007-2017r na pl drogach zginęło ponad 42 000 ludzi . Czasem, tych którzy zetknęli (może ich statystów) można zobaczyć w reklamie-przestrodze ale oni z dużym prawdopodobieństwem już dzisiaj nie zachowywaliby się na drodze jak wcześniej .

umiłowanej i niezawisłej Natury zguba

Odpowiedz do tematu