IVRP.pl Strona Główna IVRP.pl
polityka - militaria - kultura - podróże

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Rasialdo, Rasialdinho
Autor Wiadomość
birkut 
sekretarz zarządu koła

Wysłany: Wto 10 Mar, 2009 23:11   

Imperishable napisał/a:

a tak na serio, to o czym my mówimy - facet jest rezerwowym w drużynie zajmującej osiemnaste miejsce w tabeli pierwszej ligi angielskiej (odpowiednik naszej drugiej), poza krótkim okresem gry w Groclinie nigdy niczego nadzwyczajnego nie zaprezentował. ot, zwykły Drewniak :wink:

Anglia: Rasiak nie do zatrzymania
MM /22:42

Watford FC pokonał w spotkaniu angielskiej Championship (odpowiednik polskiej I ligi) Nottingham City 2:1 (2:1). Bramkę dla gospodarzy strzelił Grzegorz Rasiak, dla którego było to piąte trafienie w tym sezonie dla Watfordu.
Polak w poprzedniej kolejce także strzelił bramkę dla swojego zespołu, popisując się kapitalnym strzałem z woleja.

Tym razem Rasiak wybiegł na boisko w podstawowym składzie i szybko okazało się, że była to trafna decyzja menedżera, bowiem polski snajper do bramki rywali trafił już w 5. minucie.
Wprawdzie w 17. minucie wyrównał Matt Thornhill, ale jeszcze przed przerwą na 2:1 trafił Tamas Priskin.

Imperishable 
sekretarz zarządu organizacji powiatowej

Wysłany: Śro 11 Mar, 2009 22:46   

ale co Kolega chce udowodnić? że Boazerio do reprezentacji się nadaje czy co? :wink:
Nikt nie życzy sobie wolności bycia niezrozumianym. Mnie wszakże na luksus tej wolności stać. Żadna większość nie zgwałci mnie, bym się w nią wtopił. Żaden autorytet nie zegnie mi już kolan i nie ściszy mi głosu.

birkut 
sekretarz zarządu koła

Wysłany: Wto 17 Mar, 2009 14:20   

Drogi Imperishable, a teaz na poważnie.
Temat został założony przez ciebie i ma już rok. Dwa pytania:

1.Napisz mi jakich polskich napastników cenisz obecnie bardziej od R.cobym i ja mógł się powyśmiewać w niedlaekiej przyszłości
2. wymień napastników lepszych od rasialdo na przełomie ostetnich 5 lat

Imperishable 

Wysłany: Wto 17 Mar, 2009 23:21   

Cytat:
Temat został założony przez ciebie i ma już rok.

pudło, ktoś tylko wydzielił mój post :smile:

Cytat:
1.Napisz mi jakich polskich napastników cenisz obecnie bardziej od R.cobym i ja mógł się powyśmiewać w niedlaekiej przyszłości

Brożek, Lewandowski, Jeleń, Saganowski, Wichniarek...

Cytat:

2. wymień napastników lepszych od rasialdo na przełomie ostetnich 5 lat

oprócz wyżej wymienionych: Frankowski, Smolarek, Żurawski, Matusiak...
Nikt nie życzy sobie wolności bycia niezrozumianym. Mnie wszakże na luksus tej wolności stać. Żadna większość nie zgwałci mnie, bym się w nią wtopił. Żaden autorytet nie zegnie mi już kolan i nie ściszy mi głosu.

birkut 
sekretarz zarządu koła

Wysłany: Śro 18 Mar, 2009 00:23   

Frankowski, Żurawski i Matusiak kariery (delikatnie mówiąc) na zachodzie nie zrobili, choć ten drugi jeszcze próbuje.
Z szacunkiem dla Lewandowskiego, ale jego dokonania w zeszłej pięciolatce są marne :lol:

Co do Żurawskiego, Wichniarka i Smolarka to się zgodę.
Jeleń ma zrywy (jak teraz), Saganowski długo się nie mógł odnaleźć, Brożek dostaje biegunki na samą myśl o wyjeździe z polskiej ligi, Frankowski sprawdził się tylko w ekstraklasie.
Matusiak to żart.

Imperishable 

Wysłany: Czw 19 Mar, 2009 00:45   

jasne, chodzi mi tylko o to, że wszyscy oni byli lub są lepsi od Rasiaka. co do Lewandowskiego to przecież wymieniłem go w odpowiedzi na Twoje pytanie o piłkarzy obecnie lepszych od van der Drwala.

Żurawski jakąś tam karierę na zachodzie jednak zrobił - vide zwłaszcza pierwszy sezon w Celticu. Matusiak przez 2 lata w reprezentacji strzelił prawie tyle samo goli (7) co Drewnopoulos przez 4 (8).

Brożek, moim zdaniem, nie powinien wyjeżdżać za granicę, bo skończy tak jak Matusiak a w ekstraklasie jest gwiazdą i potrafi grać na naprawdę wysokim poziomie (np. ostatni mecz z Czechami).

Frankowski to jeden z najbardziej niedocenianych piłkarzy ostatnich lat - trzykrotny król strzelców polskiej ligi, w europejskich pucharach strzelił 14 bramek, w reprezentacji dostawał bardzo mało szans a mimo to w 22 meczach uzbierał 10 goli.

Odpowiedz do tematu