IVRP.pl Strona Główna IVRP.pl
polityka - militaria - kultura - podróże

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Kopana
Autor Wiadomość
birkut 
sekretarz zarządu koła

Wysłany: Czw 02 Kwi, 2009 11:58   

Imperishable napisał/a:
żenada, Leo, adieu.

kolega to ma klawe życie.
przegra mecz - won

czy wczorajsze 10-o zmienia optykę?

dajmy Leo dokończyć eliminacje. Nie awansujemy- odchodzi.
Na razie mamy szanse wieksze niż Czesi a liderującą dwójkę podejmujemy u siebie.

Kosiarz napisał/a:
Też się cieszę z wyniku, ale jakoś mi było szkoda chłopaków z San Marino. Nie sztuka obić słabszego, tylko równego sobie lub co ważniejsze, silniejszego

w piłce nożnej to nieraz jest sztuka (Boliwia-Argentyna6-1 1 IV 2009)
Kosiarz napisał/a:
A tu cieszą się jak dzieci, bo zawodowcy ograli listonoszy, urzędników i nauczycieli wf? ".

nie zauważyłem aż takiej radosći. a zadowolenie musi być skoro w czasach gdy poziom futbolu był bardziej zróżnicowany nie udała się taka sztuka (10-0) gdy w reprezentacji grali Lubański, Deyna, Boniek, Lato, Gadocha, W. Smolarek . (Lichtenstain-Rosja 0-1 1 IV 2009)
Kosiarz napisał/a:
nie łaska było ograć Irlandię Płn., tam niby zawodowcy, ale do przejścia. Tylko trzeba to zrobił z głową.".
W tym wypadku (wyspiarskim) kuźwa bez głowy trzeba było. Kto normalny gra z wyspiarzami na dośrodkowania na głowę. Przecież oni mają to we krwi. Kopnij do przodu i dośrodkuj na główkę w pole karne. Skoro boisko było do dupy trza było strzelać płasko po ziemi sprzed pola karnego, za którymś razem bramkarz wykonałby "borucowy wykop".[/quote]

Imperishable 
sekretarz zarządu organizacji powiatowej

Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009 01:20   

birkut napisał/a:
kolega to ma klawe życie.
przegra mecz - won

czy wczorajsze 10-o zmienia optykę?

dajmy Leo dokończyć eliminacje. Nie awansujemy- odchodzi.
Na razie mamy szanse wieksze niż Czesi a liderującą dwójkę podejmujemy u siebie.

a Kolega jest chyba zbyt cwany, bo zabiera głos dopiero po pewnym czasie, próbując wykorzystać obecną sytuację. gdyby Beenhakker przegrał jeden mecz, to by nie było sprawy, ale przypominam Koledze kompromitację na mistrzostwach świata w 2008 roku, przegraną u siebie 0:3 z USA czy też żenującą klęskę ze Słowacją.

Beenhakker popełnił tak gigantyczną masę błędów, że nie sposób wszystkiego opisać. poczynając od słabiutkiej selekcji (ileż to czasu musiał się przekonywać do Brożka i Jelenia?!) a na beznadziejnym rozpoznaniu formy zawodników kończąc (Bandrowski z Irlandią!). o Borucu i jego wyskokach nawet nie wspomnę.

wynik meczu z San Marino rzeczywiście imponujący, nawet pomimo (braku) klasy przeciwnika. oglądając ten mecz miało się wrażenie, że naszym po prostu się chce, że nie mają zamiaru przechodzić obok spotkania tak jak to miało miejsce z Irlandią Północną. tylko czemu zaczęli porządnie grać dopiero po olbrzymiej fali krytyki ze strony mediów i kibiców?

nasza sytuacja w grupie naprawdę jest nieciekawa, Słowacja 6-go czerwca będzie miała nad nami 5 punktów przewagi a my będziemy grali m. in. z Czechami na wyjeździe (w październiku). słowem - trzeba wszystko wygrać i liczyć na potknięcia przeciwników. tylko co jeśli Beenhakkerowi znowu przyjdzie do głowy wystawianie kogoś takiego jak Boruc?
Nikt nie życzy sobie wolności bycia niezrozumianym. Mnie wszakże na luksus tej wolności stać. Żadna większość nie zgwałci mnie, bym się w nią wtopił. Żaden autorytet nie zegnie mi już kolan i nie ściszy mi głosu.

birkut 
sekretarz zarządu koła

Wysłany: Pią 03 Kwi, 2009 02:21   

Imperishable napisał/a:

a Kolega jest chyba zbyt cwany, bo zabiera głos dopiero po pewnym czasie, próbując wykorzystać obecną sytuację.

Imperishable napisał/a:
Słowacja 6-go czerwca będzie miała nad nami 5 punktów przewagi

jeśli zakładasz że Słowacja zdobędzie na pewno 3 pkt. to dlaczego ja żekomo jestem zbyt(!) cwany. Nie byłeś pewny naszego zwycięstwa z San Marino??? :shock:

Imperishable napisał/a:
gdyby Beenhakker przegrał jeden mecz, to by nie było sprawy

gdyby przegrał tylko 1 mecz z takimi piłkarzami to byłby genialny

Imperishable napisał/a:
przypominam Koledze kompromitację na mistrzostwach świata w 2008 roku,

przyczepie się, ale w 2008 nie rozgrywano mistrzostw świata :lol:
I nie uważam aby była to większa porażka od 2 wcześniejszych imprez. Gdyby nie pewien sędzia mogłoby być nawet lepiej
Imperishable napisał/a:
żenującą klęskę ze Słowacją.

jeśli mnie pamięć nie myli było 2-1 w plecy więc jeśli to była klęska to jak nazwiesz środowe 6-1 Boliwii z Argentyną :?:

Imperishable napisał/a:
o Borucu i jego wyskokach nawet nie wspomnę.

Imperishable napisał/a:
tylko co jeśli Beenhakkerowi znowu przyjdzie do głowy wystawianie kogoś takiego jak Boruc?

abstrahując od tego ze z Irlandią Płn. Boruc miał ponoć nie grać,
ciekawe co byś powiedział gdyby te błędy popełnił Kuszczak czy Fabiański? Jak można stawiać na rezerwowych w klubie??? czy coś podobnego.
Mimo popełnionych błędów , czy to sie podoba czy nie Boruc obecnie jest naszym najlepszym bramkarzem. Choć po takich farfoclach, w kadrze powinien teraz nastać czas kogo innego.

Imperishable napisał/a:
tylko czemu zaczęli porządnie grać dopiero po olbrzymiej fali krytyki ze strony mediów i kibiców?

bo tacy już są Polacy

Imperishable napisał/a:
a my będziemy grali m. in. z Czechami na wyjeździe

jak pokazała Słowacja można ich ograć. A Irlandia i Słowacja będą grać na wyjeździe z Polską

Imperishable 

Wysłany: Sob 04 Kwi, 2009 23:42   

birkut napisał/a:
jeśli zakładasz że Słowacja zdobędzie na pewno 3 pkt. to dlaczego ja żekomo jestem zbyt(!) cwany. Nie byłeś pewny naszego zwycięstwa z San Marino??? :shock:

tia, "żekomo"... próbujesz po prostu wykorzystać wynik meczu z San Marino, ot co. nikt przecież nie spodziewał się, że nasi wygrają aż 10:0.

Cytat:
przyczepie się, ale w 2008 nie rozgrywano mistrzostw świata :lol:

mea culpa, euro oczywiście.

Cytat:
I nie uważam aby była to większa porażka od 2 wcześniejszych imprez. Gdyby nie pewien sędzia mogłoby być nawet lepiej

na MŚ 2002 i 2006 mieliśmy chociaż jeden mecz dobry...

Cytat:
jeśli mnie pamięć nie myli było 2-1 w plecy więc jeśli to była klęska to jak nazwiesz środowe 6-1 Boliwii z Argentyną :?:

klęska, bo w beznadziejnym stylu ze słabym przeciwnikiem.

Cytat:
abstrahując od tego ze z Irlandią Płn. Boruc miał ponoć nie grać,
ciekawe co byś powiedział gdyby te błędy popełnił Kuszczak czy Fabiański? Jak można stawiać na rezerwowych w klubie??? czy coś podobnego.
Mimo popełnionych błędów , czy to sie podoba czy nie Boruc obecnie jest naszym najlepszym bramkarzem. Choć po takich farfoclach, w kadrze powinien teraz nastać czas kogo innego.

chyba raczysz sobie żartować. a kto nam mecz przegrał ze Słowacją? kto imprezował po meczu z Ukrainą? kto puszczał szmaty z połowy boiska w Celticu?
Nikt nie życzy sobie wolności bycia niezrozumianym. Mnie wszakże na luksus tej wolności stać. Żadna większość nie zgwałci mnie, bym się w nią wtopił. Żaden autorytet nie zegnie mi już kolan i nie ściszy mi głosu.

birkut 
sekretarz zarządu koła

Wysłany: Nie 05 Kwi, 2009 14:05   

1.ja się spodziewałem że będzie ok. 5-0. Mam świadków!!! :grin:
2. z Niemcami był mecz niezły, a tamte dobre to z USA i Kostaryką?? To ten pierwszy był OK, ale ten drugi był beznadziejny( złośliwie mógłbym rzec że wg. twojej terminologii nasza kleska) . A co najważniejsze obydwa rozegrane gdy było po ptokach
3.będę się upierał że 2-1 to nie kleska
4. kto jest lepszy od Boruca. ławkarze Kuszczak, Fabiański, Dudek??
Tylko jak to sprawdzić

Imperishable 

Wysłany: Pon 06 Kwi, 2009 01:04   

birkut napisał/a:
4. kto jest lepszy od Boruca. ławkarze Kuszczak, Fabiański, Dudek??

na pewno Fabiański.

bateria helska 
NaczDyrDUPS
Yogibabu w trakcie leżakowania

Wysłany: Śro 06 Maj, 2009 23:19   

No i Barca załatwiła Chelsea.

Imperishable 

Wysłany: Czw 07 Maj, 2009 00:43   

co najmniej jeden karny należał się Chelsea, czerwona kartka z kapelusza, ogólnie sędziowanie tragiczne.

Kosiarz 
członek zarządu organizacji powiatowej
Kurier

Wysłany: Czw 07 Maj, 2009 07:41   

Mimo, że byłe za Barceloną muszę stwierdzić, że nie należy im się ten awans. Grali przez cały mecz tragicznie. W kilku sytuacjach uratował ich sędzia (rzut wolny zamiast karnego na przykład). I to ma być wielka Barca? To raczej Chelsea pokazała jak się gra.
"Dziś, kiedy byle męt społeczny jest oficerem, a im większy szuja, tym dość często otrzymuje rangę, najwyższym odznaczeniem jest przeświadczenie, że jest się człowiekiem zasad i honoru, wiernym synem Ojczyzny." - kpt. Stanisław Sojczyński "Warszyc"

mac 
członek władz krajowych

Wysłany: Czw 07 Maj, 2009 11:14   

Kosiarz napisał/a:
Mimo, że byłe za Barceloną muszę stwierdzić, że nie należy im się ten awans. Grali przez cały mecz tragicznie. W kilku sytuacjach uratował ich sędzia (rzut wolny zamiast karnego na przykład). I to ma być wielka Barca? To raczej Chelsea pokazała jak się gra.

Chelsea pokazala, podobnie jak Grecy na ME, jak mozna zabic piekno pilki grajac na murowanie bramki. Faktem jest, ze od czasu do czasu druzyny tak grajace odnosza sukcesy, ale ja sie ciesze, ze Chelsea za swoja gre zostala ukarana i w finale zagraja MU i Barca :) A sedzia? Taki norweski Webb :mrgreen: :mrgreen:
Konfucjusz
Jestem dumny, ze jestem Polakiem

wolo 

Wysłany: Czw 07 Maj, 2009 12:53   

Ja z racji starego londyńskiego sentymentu zawsze kibicowałem West Ham'owi - mniej Arsenalowi :grin: , a Chelsea i Tottenham'owi w ogóle :razz: , tak więc kciuki trzymałem za Barcę ...

Imperishable 

Wysłany: Śro 01 Lip, 2009 12:53   

Polska gorsza od Gabonu

wolo 

Wysłany: Czw 16 Lip, 2009 08:49   

I znowu deja vu, jak co roku, pewne jak suszniak po przechlaniu ...
Wisła Kraków - Levadia Tallin 1 : 1. Żenada i żałość ... Taka duchota wczoraj była, że dobrze, że poszedłem nad jeziorko i tego nie oglądałem ... Zapaść byłaby murowana ...

http://www.rp.pl/artykul/...dze_wstydu.html

Konserwa 
baron wojewódzki

Wysłany: Czw 16 Lip, 2009 10:15   

Dno.

bateria helska 
NaczDyrDUPS
Yogibabu w trakcie leżakowania

Wysłany: Śro 22 Lip, 2009 19:57   

Artyści z idionetu w minutę po meczu:
Cytat:
Wisła Kraków bezbramkowo przegrała z Levadią Tallin 0:1 (0:0) w rewanżowym meczu II rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Mistrz Polski pożegnał się z rozgrywkami.

O meczu szkoda pisać.
Ja już dawno temu przerzuciłem się na ręczną i nie żałuję.

wolo 

Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009 08:27   

Należało się szmaciarzom: żałość i żenada. Obraz naszej piłki kopanej jest tragiczny i żadne Benhakeery tego nie zmienią, bo to pudrowanie trupa. Bez rewolucji i czyszczenia w chlewiku leśnych dziadków żałość na ME 2012 murowana ...

Psuj 
Wolny Strzelec
Pogromca Smoków

Wysłany: Czw 10 Wrz, 2009 15:15   

Ale za to możemy się pośmiać z Laty :roll:

mac 
członek władz krajowych

Wysłany: Pią 11 Wrz, 2009 00:50   

Ja sie tam ciesze z "Orlikow". Lepiej sie biega niz w szafie :mrgreen:
Konfucjusz

wolo 

Wysłany: Pią 11 Wrz, 2009 14:05   

Eee tam, ja w piłę gram na sali szkoły podstawowej i pie... Schet ..., sorry Orliki. :mrgreen:
Tu ciekawy wywiad z Leo, czyli rozstania po Polsku:
http://www.rp.pl/artykul/361686.html

Konserwa 
baron wojewódzki

Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 08:26   

Czechy - Polska 2:0

Jaki PZPN i trener, taka gra. Kompromitacja. :oops:

wolo 

Wysłany: Pon 12 Paź, 2009 11:14   

Nawet oglądałem pierwszą połowę. W drugiej czytałem książkę ...
Ja tam kibicuje Leeds Utd. w League 1. Trzymam kciuki za "Pawie" coby do Championship (w tym sezonie) awansowali, a potem może wyżej ... :wink:

wolo 

Wysłany: Wto 13 Paź, 2009 10:49   

Ten też jest na fali ... Nie popisywał się podczas meczu (naprawdę w mojej ocenie w ogóle nie powinien zostać powołany, bo ciągnęło od niego słabizną), ale już po to potrafił "zabłysnąć" mówiąc o Słowakach:
Cytat:
Jeśli chcą, byśmy zagrali z jeszcze większym charakterem, niż zamierzamy, niech dzwonią do naszej federacji i złożą jakąś ofertę. Może to będzie dodatkowy bodziec dla młodych piłkarzy? - powiedział kapitan reprezentacji Polski Mariusz Lewandowski.

http://www.sport.pl/sport...andowskim_.html

MS 
Banita

Wysłany: Wto 13 Paź, 2009 17:11   

A oto i odloty nowego rzecznika Janusz Atlasa:
Aborcza napisał/a:
- Kibice, którzy organizują bojkot meczu reprezentacji Polski ze Słowacją w Chorzowie to wrogowie polskiej piłki. Ich działania mają na celu naruszenie spokoju publicznego. To wręcz rodzaj terroryzmu. Próbują sterroryzować opinię publiczną: kto przyjdzie na stadion ten jest palantem - mówi Sport.pl nowy rzecznik PZPN, Janusz Atlas.
źródło
ulalala :grin: :grin: :grin:

Stary Belf 
Sprzątacz Tego Forum!

Wysłany: Wto 13 Paź, 2009 21:41   

Od kiedy pamiętam Janusz Atlas zawsze był na odlocie....

macsoc 
Emerytowany Ojciec Dyrektor

Wysłany: Wto 13 Paź, 2009 22:24   

http://www.grapheine.com/...462eae2f09.html

mac 
członek władz krajowych

Wysłany: Czw 15 Paź, 2009 10:38   

Nasi zagrali dobry mecz - nawet strzelili bramke. W takim tonie ponoc wypowiadal sie po meczu Majewski :mrgreen:
Ma chyba tych samych doradcow co PO :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Konfucjusz

wolo 

Wysłany: Czw 15 Paź, 2009 11:41   

Ja tam w ogóle tej żółtej piłki nie widziałem, to może i Gancarczykowi też zlała się ze śniegiem ... :mrgreen: Gratuluje Słowakom, w swej mizerii byli jednak lepsi od naszych grających podobno tylko o honor ... Tu ciekawy artykuł o reakcjach sponsorów na bunt kibiców. Chociaż jak znam życie to wszystko teraz przycichnie, a leśne dziadki przezimują i na wiosnę będą znowu w dobrych humorach, bo przecież nadchodzi Jełro 2012 panie dzieju ...
http://www.rp.pl/artykul/377650.html

MS 
Banita

Wysłany: Czw 15 Paź, 2009 12:09   

Dla mnie perełka był Szpakowski bredzący, że stadion jest pusty, bo kibice odwrócili się od reprezentacji z powodu wyników oraz pogody :shock: :oops: :mrgreen:
Żaden bojkot, żadna akcje przeciw PZPN to jednak miszczostfo śfiata pokazujące że Januszu Atlasu warty jest swoich piniędzy

mac 
członek władz krajowych

Wysłany: Czw 15 Paź, 2009 18:12   

Szpaku byl najlepszy jak stwierdzil: "to byla najlepsza okazja dla polskiej druzyny, aby wyjsc na prowadzenie 1:0" przy stanie 0:1 :mrgreen: :mrgreen:
Konfucjusz

wolo 

Wysłany: Pią 16 Paź, 2009 09:15   

Bez komentarza:
Cytat:
Dlaczego kibice mają zmieniać demokratycznie wybrane władze PZPN - pytał w TVN24 sekretarz generalny Związku Zdzisław Kręcina.

http://www.dziennik.pl/sp...wi_kibicow.html
Cytat:
Gdyby aura nie spłatała figla, wygralibyśmy ze Słowakami. - wyznał Sławomir Peszko.

http://www.dziennik.pl/sp...e_Slowacja.html

W sumie zostaje Leeds Utd. „We’ll be back, we’ll be back!!!!” :grin:

Odpowiedz do tematu