IVRP.pl Strona Główna IVRP.pl
polityka - militaria - kultura - podróże

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: macsoc
Wto 13 Wrz, 2011 21:01
Ormowski fanatyzm członków sekty wypadku
Autor Wiadomość
Ignac
członek władz krajowych
na fot.: Tadeusz Reytan

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 20:52   Ormowski fanatyzm członków sekty wypadku

Tak se myślę, że kedy przyjechał załgany raport pani jenerał. Kedy jakiś tam lokalny oficjel dokonał analizy katastrofy, że jakoby "pieprznęło i się rozpieprzyło", to nikomu to nie przeszkadzało. W sensie, każdy trochę pomarudził i powietrze zeszło.

Temczasem, kiedy pojawiła się kwestya, czy profesor Binienda zrobił to co zrobił za pozwoleniem NASY czy też cichcem, od razu pojawił się ochotnik, co za darmo zmachał gastarbajterską angielszczyzną liścik, w którym uprzejmie doniósł komu trzeba co trzeba.

Doniósł, bo przecie po co byłaby mu odpowiedź: "Oi tak, przywaliliśmy mu na tym kwicie gumi sztempel 'Cała Ameryka Kocha Starego Biniendę!'" Taka odpedź jest zbędną. Znacznie ciekawszą byłaby "Binienda wariat! Już wysłaliśmy poń ajentów FBI!!!"

I, pedzmy se, niezależnie od odpowiedzi tego pana w NASIE, nie ma ona żadnego merytorycznego znaczenia dla analizy. Jedno co może zrobić w praktyce, to smród wokół profesora.

Tak więc, się zastanawiam, po kego wała robili to oto?

Słusznie prawił pan Antoni, że nie poda naźwisk innych swych sexpertów, gdyż przecie nie ma tyle kabony, żeby ich utrzymywać do najbliższego wypadku samochodowego albo napadu szału syna.

ombretta 
członek prezydium władz krajowych
ex-forumkowicz

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 20:59   

Ormowski fanatyzm. Dobrze powiedziane. Horyzont intelektualny ormowca niestety nie wykracza poza rewir komisariatu w Pcimiu - nawet jeśli na kursie wieczorowym liznął trochę angielszczyzny to nie rozumie, że takie numery w odległych usiech nie przejdą. Ale wicie rozumicie, intencja się liczy, a ze starań się rozliczy.

Baltazar 
Banita
parezjasta

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 21:01   

Ignac napisał/a:
ochotnik, co za darmo zmachał gastarbajterską angielszczyzną liścik,
Tyn od "polerowanych parlamentów i prezydentóf"? Zadziałał zgodnie ze znanym sobie modus operandi: Uprzejmnie donoszę, etc... etc... zyczliwy. Tylko bidula nie widział, że za wielgom wodo to nie działa (brak właściwego doświadczenia okresu kolektywizacji i NEPu), wiec mu odpowiedzieli naiwnie i z prostego ducha, tak znamy, czasami współpracujemy, telefonujemy, rozmawiamy, dziękujemy panu za zainteresowanie, co musiało delikwenta w nie lada zdziwienie i zakłopotanie wprowadzić (przeca pisał wyraźnie o upolitycznieniu sprawy i całej nauki za jej pośrednictwem... może gdyby na marginesie dodał, że eksperci TVN się odcięli i potempili?).

CYRUS 
członek władz krajowych
C K Regent

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 21:04   

Baltazar napisał/a:
Tylko bidula nie widział,

Pewnie teraz ma stracha moczac sie nocami, ze NASA w zemscie wysle FBI czy inne CIA...
A. de Saint-Exupéry

Adampio 
członek zarządu organizacji powiatowej

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 21:08   

ROLEX dobrze napisał, że bolszewikom i ormowcom nie miesci się w głowie, że ktoś mogł zrobic badania od tak sobie, bez pozwolenstwa władzi.

mac 
członek władz krajowych

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 21:11   

Adampio napisał/a:
ROLEX

ROLEX bardzo OK napisal :cool:
Konfucjusz
Jestem dumny, ze jestem Polakiem

mmaria 
skarbnik zarządu organizacji powiatowej

Pomogła: 2 razy
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 21:38   

CYRUS napisał/a:
Baltazar napisał/a:
Tylko bidula nie widział,

Pewnie teraz ma stracha moczac sie nocami, ze NASA w zemscie wysle FBI czy inne CIA...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ela 
członek władz krajowych

Pomogła: 9 razy
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 21:47   

Ignac napisał/a:

Esencja peerelactwa. Wiecznie żywego.

Mary
sekretarz zarządu organizacji powiatowej

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:05   

Ela napisał/a:

"Uprzejmie donoszę, że mój sąsiad nie donosi' /"Donosy" S. Mrożek/
Były tam jeszcze lepsze kawałki, ale książeczka gdzieś się zawieruszyła, a pamięć zawodzi.

Obslizgłe toto i obleśne. Po fafnastym myciu w środku dezynfekującym ręce jeszcze się kleją. Fuj.
Ormowski fanatyzm czołgisty z czterech pancernych.
Ostatnio zmieniony przez Mary Pon 12 Wrz, 2011 22:19, w całości zmieniany 1 raz  

MS 
Banita

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:06   

Ignac napisał/a:
Ciekawe1 czy wzmiankowany zrobił to sam z siebie, czy jednak był zadaniowany, a jeżeli zadaniowany, to czy poprzez zbawianie Ojczyzny czy prosty rozkaz wystarczył?
Ja po lekturze Cialdini'ego uwarzam, rze jednak pewien czołgista uwarza się za zbawcę i jedynego rozsądnego.

Yanusson 
baron wojewódzki

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:08   

Hmm... Można mały OT?
Ja tu nowy i dlatego pytanie ślę: to już nie wolno tutaj zapytowywać trolla z pełnom siłom i godnościom osobistom? Bo wszak ja w tamtym wątku zadawałem tylko mu pytania.
Czyżbym miał powstrzymywać mą wrodzoną i pielęgnowaną latami złośliwość, przyczepiactwo i przyszczególanie się?
Można prosić o jakowyś tutejszy egzempl postawienia trolla na baczność?

mac 
członek władz krajowych

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:11   

Yanusson napisał/a:
Hmm... Można mały OT?
Ja tu nowy i dlatego pytanie ślę: to już nie wolno tutaj zapytowywać trolla z pełnom siłom i godnościom osobistom? Bo wszak ja w tamtym wątku zadawałem tylko mu pytania.
Czyżbym miał powstrzymywać mą wrodzoną i pielęgnowaną latami złośliwość, przyczepiactwo i przyszczególanie się?

Tez nawet zalozylem nowy watek, ale wychodzi na to, ze administracja musi pewne rzeczy przetrawic...
Konfucjusz
Jestem dumny, ze jestem Polakiem

ombretta 
ex-forumkowicz

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:14   

Yanusson napisał/a:
to już nie wolno tutaj zapytowywać trolla z pełnom siłom i godnościom osobistom? Bo wszak ja w tamtym wątku zadawałem tylko mu pytania.

Dyskusja z rozbijaczami wątka służy rozbiciu wątka. Perfidia rozbijactwa polega na tym, że rozmówcy rozbijacza chcąc nie chcąc stają się jego wspólnikami.

MS 
Banita

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:18   

Yanusson napisał/a:
Hmm... Można mały OT?
Pytanie, co ma być wynikiem takiego 'pytania', jeżeli trolowanie wątku lubo jego floodowanie to odradzam, bo istnieje cała masa tematów znakomicie się do tego nadających, a tematyka smoleńska jest nader drażliwa, więc apeluje o rozsądek i rozwagę aby zanim się znakomitymi talentami wykażemy spróbować oszacować możliwe skutki uboczne.
Ostatnio zmieniony przez MS Pon 12 Wrz, 2011 22:27, w całości zmieniany 1 raz  

Randolph
członek zarządu organizacji powiatowej

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:22   

Historia ludzkości nie odnotowała przypadku, żeby ktoś rozumny wiódł kulturalny, merytoryczny dyskurs z włączonym gramofonem i jeszcze udało mu się przekonać współdyskutanta.

Nie rozmawia się poniżej pewnego poziomu.

Tak samo nie rozmawia się z elokwentnymi i opoliturowanymi jegomościami, którzy za sprawą przymusu oglądania się w lusterku tudzież mania racji zawsze/wszędzie, czasami zdejmują swój ulubiony kostium i zaczynają rozpychać się łokciami. Jak mawiał klasyk: "Raz [kobieta podejrzanej konduity] - zawsze [kobieta podejrzanej konduity]".

mmaria 
skarbnik zarządu organizacji powiatowej

Pomogła: 2 razy
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:28   

Ela napisał/a:
Ignac napisał/a:

Oj nienienie.
Za łagodna diagnoza.
Zupełnie serio (bo mi tu żartobliwy ton nie pasuje i za bardzo jestem przerażona) - to jest wojna. Zmieniły się środki, ale to naprawdę jest wojna. Na chłodno analizując, można się było spodziewać, że P.utin nie podaruje Kaczyńskiemu Gruzji. Tylko w naszych katolickich, tolerancyjnych głowach nawet nie zaświtało, że można doprowadzić do tak potwornej zbrodni. Większość z nas zresztą nadal tej myśli do siebie nie dopuszcza.
Największe (dla mnie) zaskoczenie, że ma tak spolegliwych pachołków po naszej stronie.

Dlatego uważam, że przeciwników należy identyfikować i pod żadnym pozorem nie lekceważyć.

Yanusson 
baron wojewódzki

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:28   

@MS
Pytania do Kulegi w tamtym wątku miały służyć zbadaniu metod jego działania.
Płakał on, że od mujów i rujów go wyzywajo na Dzińdybry.
No OK. Miętkie sertze me. Miałżem mu nawsadzać od początku za sadzenie placków w wątek?
Hmm...
No nie wiem...
Czy np zadanie mu pytania o to, czy obejrzał prezentację dr. Biniendy też by podpadało pod złamanie Qńwencji Genewskii?
Bo w iloczynie tego najbardziej żałuję - że nie dowiedziałem się czy on to widział...

EDIT: Miałem świadomość do czego dąży. Dlatego nieustannie parłem do tego aby odpowiedział na pytania związane z prezentacją.

PMK 
przewodniczący koła

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:31   Re: Ormowski fanatyzm członków sekty wypadku

Ignac napisał/a:

I, pedzmy se, niezależnie od odpowiedzi tego pana w NASIE, nie ma ona żadnego merytorycznego znaczenia dla analizy. Jedno co może zrobić w praktyce, to smród wokół profesora.

Nu, ale mimo wszystko warto jednak wspomnieć, że odpowiedź pana z NASA to strzeliste referencje dla dr. Biniendy.

MS 
Banita

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:33   

Yanusson napisał/a:
@MS
Czy np zadanie mu pytania o to, czy obejrzał prezentację dr. Biniendy też by podpadało pod złamanie Qńwencji Genewskii?
Bo w iloczynie tego najbardziej żałuję - że nie dowiedziałem się czy on to widział...
Hm... z jednej strony tak, z drugiej strony nie (jak odpowiedział rektor seminarium, na pytanie czy można pocałować atrakcyjną kuzynkę na powitanie). Napisze ponownie, w sprawach tak drażliwych trzeba się wykazać wyjątkową ostrożnością (dlatego ja np. nie dałem żadnego ostrzeżenia, o karmieniu bananami nie wspominając)

ombretta 
ex-forumkowicz

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:33   

Yanusson napisał/a:

Ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie? Kluczowy dla rozeznania w sytuacji jest wątek ze starego fforumka, a ściślej otwierająca go wypowiedź, zalinkowane pod koniec zamkniętego wywłąta. POLAM - i wszystko jasne.

Ignac
członek władz krajowych

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:36   

PMK napisał/a:
warto jednak wspomnieć, że odpowiedź pana z NASA to strzeliste referencje dla dr. Biniendy.

Tjaaaa... Tem niemniej te referąse jakoś uszły uwadze narratorów.

PMK 
przewodniczący koła

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:40   

Yanusson napisał/a:

EDIT: Miałem świadomość do czego dąży. Dlatego nieustannie parłem do tego aby odpowiedział na pytania związane z prezentacją.

Mi nie odpowiedział na szereg pytań i argumentów, spokojnie je ignorując i wklejając obowiązujące władzę tezy. Przecież nie o dyskusję tu chodziło tylko o obfajdywanie wątku i nic więcej.

ombretta 
ex-forumkowicz

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:43   

Ignac napisał/a:
Tjaaaa... Tem niemniej te referąse jakoś uszły uwadze narratorów.

Może google translate niedokładnie przełożyło odpowiedź?

Mania 
Banita

Pomogła: 8 razy
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:53   

"Macierewicz cuś zamówił i dostał to, co chciał. A Binienda tylko wykonał zamówienie" - tak ormowcy z fR podsumowali pracę cenionego amerykańskiego eksperta. Tak podsumowali, bo taka ich mentalność, inaczej nie umieli. No i przy okazji nie lada "sławy" przysporzyli Rebelyi w necie. No, ale ma kerownictwo, co chciało.

margerytka(alf) 
Banita

Pomogła: 1 raz
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:55   

badzo dziekuje za ta wymiane zdan, bo jak przy niedzieli odstawilam krzyki i bluzgi w kierunku panow Latarnika i TomkaG z oburzeniem ze jak to sie moglo wyhodowac na polu rebely, to generalnie dowodzono mi zem glupia i idiotka i raczej odosobniona...co to tych pierwszych to nawet moge sie zastanowic i przyjac na biust ale co do ostatniego - to dzieki ze jednak nie

margerytka(alf) 
Banita

Pomogła: 1 raz
Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 22:57   

Mania napisał/a:
No i przy okazji nie lada "sławy" przysporzyli Rebelyi w necie. No, ale ma kerownictwo, co chciało.
kierownictwo ujawnilo u siebie zespol wyparcia i udaje Szweda jak mawiaja Grecy

Baltazar 
Banita
parezjasta

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 23:02   

Wiesz Małgorzato, większość z moich wpisów na leberyi znika ostatnio szybciej niż się pojawią (o dziwo zostawiane są głównie bluzgi), więc z prostej arytmetyki nie wnioskowałbym o opiniach większości tego gremium. Czcią administracyjną obdarzani są "pisarze" z wymienionego przez Koleżankę kręgu. W sumie przechodziłem to już kilkukrotnie i przestaje mi się chcieć.

ombretta 
ex-forumkowicz

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 23:05   

Baltazar napisał/a:
o dziwo zostawiane są głównie bluzgi

Wcale nie o dziwo. Zawsze można w odpowiednim miejscu przywołać, że jest/był sobie taki troll i zielenina, który nic nie ma do powiedzenia oprócz bluzgów na zasłużonych i merytorycznie wybijających się Rebelyantów - Leosia, Czołgistę, Inkwizytora - że wymienię paru z brzegu.

Ignac
członek władz krajowych

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 23:06   

Jest coś takiego jak "Efekt Gazowni". Ludzie się mi kedyś dziwowali, że Gazowni nie czytuję, choćby po to, żeby sprawdzić "Co tam u wroga piszczy?" - a ja im na to, że po kego mam płacić i czas tracić, ażeby sprawdzić kto mnie efektowniej obrzyga, a kto z większą erudycją kopnie w dupe? Trochę taki effectus osiągłę na fR w zakresie wontasów smoleńskich, ale nie tylko, gdyż jest przecie cały dream-team, co zawsze przysra Janowi Pawłowi Wielkiemu. Jest też jednoosobowy dream-team globciowy. No krótko mówiąc, gdzie nie spojrzeć, tam temat na wkurw, albo przynajmniej lekki podkurw. Rzekę, takim aż fakirem nie jestem, żeby to łykać i zachować spokój olimpijski. Więc basta.

Ignac
członek władz krajowych

Wysłany: Pon 12 Wrz, 2011 23:06   

ombretta napisał/a:
Inkwizytora

Inkwizytor to jakiś stareńki forumkowicz z czasów świetności FF. Nie mylmy go z miłym (zyskuje przy bliższym Poznaniu) kol. TT.

Odpowiedz do tematu